bohenowepracki

wtorek, 4 stycznia 2011

czwartystycznia

od jutra szkola...

troche kulawy portecik:)

i cos, co juz raczej nigdy nie bedzie juz skonczone:
Autor: eb o 13:50 1 komentarz:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

poniedziałek, 3 stycznia 2011

2


blablablabla
Autor: eb o 21:32 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

sobota, 1 stycznia 2011

start

no to sie znow wzialem za rysowanie:)





//blog jeszcze w budowie:)
Autor: eb o 17:34 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Nowsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

like it!

Archiwum bloga

  • ▼  2011 (14)
    • ►  września (6)
    • ►  sierpnia (4)
    • ►  lutego (1)
    • ▼  stycznia (3)
      • czwartystycznia
      • 2
      • start

liczba wyświetleń

Współtwórcy

  • eb
  • ernie's drawings
Motyw Prosty. Obsługiwane przez usługę Blogger.